wtorek, 14 lutego 2017

Karnawałowa fotobudkaFotobudka to wspaniała rozrywka dla dzieci i dorosłych. Jeśli chcecie pobawić się w nią w domu, nie potrzebujecie w tym celu dużej metalowej maszyny. Wystarczy trochę chęci, aparat fotograficzny, barwne tło, długie patyczki i kilka kolorowych kartek. 
 
W naszej fotorelacji przedstawimy jak przygotować maskę karnawałową, którą można będzie wykorzystać podczas zabawy. 

Zaczynamy!Potrzebne nam będą:


sztywna biała kartka, kolorowa kartka z bloku technicznego, ołówek, klej, nożyczki i nożyk, kolorowe piórka, brokat w kleju, długi patyczek (np. do szaszłyków)


Krok pierwszy to naszkicowanie na białej kartce maski (można również wykorzystać gotowe szablony z Internetu). Następnie wycinamy szablon, przykładamy do kartki z bloku technicznego, odrysowujemy i znów wycinamy.

 
 A teraz czas na ozdabianie. Przyklejamy kolorowe piórka i gwiazdkę, którą należy wyciąć z kolorowego papieru. Następnie za pomocą brokatu w kleju robimy małe kropeczki, które można również namalować zwykłym flamastrem. Na zakończenie przyklejamy patyczek i gotowe.W sklepach można kupić gotowe rekwizyty do fotobudki, jednakże wykonanie ich samemu z pewnością sprawi Wam wiele radości i staną się one przez to jedyne w swoim rodzaju. Zachęcamy do zabawy, a poniżej prezentujemy inne akcesoria, które przygotowaliśmy do „Karnawałowej fotobudki”.