poniedziałek, 16 marca 2015

"Zosia z ulicy Kociej na wiosnę"

"Czy znacie to uczucie, kiedy czeka się na wiosnę i czeka, a ona nic, tylko stroi sobie z nas żarty? Śmieje się jak łobuziak, mrugając niebieskim okiem zza śniegowych chmur, i posyła na ziemię cieplutkie słoneczne promienie, by za chwilę zmrozić pierwsze przebiśniegi lodowatym wiatrem".

Tak. Zosia z ulicy Kociej ma już dość zimy, grubej kurtki, ocieplanych spodni i rękawiczek, w których niewygodnie się pisze. Coraz częściej marzy o tym, by zrzucić wełniane akcesoria, wejść na drzewo i rozkoszować się samotnością, która jest nieodzownym elementem procesu twórczego. Osiągnięcie takiego stanu, w którym pojawia się zdradliwa wena  jest bardzo trudne, zwłaszcza gdy pod drzewem co rusz kręci się młodsza siostra - Mania. Do tego jeszcze dochodzi Muffin - kot, który najwyraźniej rości sobie wyłączne prawo do ulubionej gałęzi Zosi.

"Zosia z ulicy Kociej Agnieszki Tyszki to przezabawna seria o perypetiach rezolutnej Zosi i jej zwariowanej rodzinki. W piątej części między innymi: topienie Marzeny, czyli Miss Bajorki, Batman polarny, morski i pustynny, grzechotnik, a także ryjkonos malutki. Jednego możecie być pewni - na Kociej 5 nikt się nigdy nie nudzi!".


źródła: www.nk.com.pl, www.empik.com.plPolecamy serdecznie i zachęcamy do wypożyczeń!